Algemene leiding

Het Dagelijks Bestuur van de VPE wordt bijgestaan door de speerpunt- en regionale leiders. Zij zijn van groot belang voor het functioneren van de VPE.

De dagelijkse leiding van de VPE berust bij de voorzitter, een vice-voorziter, de secretaris en de penningmeester, aangevuld met een 2e secretaris en 2e penningmeester.
Vanaf januari 2023 wordt de Algemeen Secretaris ondersteund door een BackOffice Manager. 
Nadere gegevens treft u hieronder aan:

Dagelijkse leiding Vanaf Email Telefoon
Voorzitter 04-02-2017 M.H. Jonker m.jonker@vpe.nl 085-4881410
Vice-voorzitter 18-11-2017 P.G.F. Grim p.grim@vpe.nl 085-4881411
Secretaris 19-11-2022 C. Tan secretaris@vpe.nl 085-4881412
Penningmeester 21-11-2009 P.G.F. Grim p.grim@vpe.nl 085-4881413
2e Secretaris 18-11-2017 F. Blok f.blok@vpe.nl
2e Penningmr. 20-11-2021 F. Niehof f.niehof@vpe.nl 
BackOffice 20-01-2023 M. Oosterkamp m.oosterkamp@vpe.nl  085-4881414


Hieronder vindt u een lijst met de speerpunt- en regionale leiders en hun email adressen:

Speerpuntleiders   Email  
Gemeentestichting Christian Tan secretaris@vpe.nl 085-4881412
Gemeenteontwikkeling William Boné w.bone@vpe.nl  085-4881417
Leiderschapsontwikkeling Peter Grim p.grim@vpe.nl 085-4881413
Regioleiders    
Regio Zuid Rowdy Roelants r.roelants@vpe.nl
Regio Midden Frank Niehof f.niehof@vpe.nl
Regio Oost Ludolf Schouten l.schouten@vpe.nl
Regio Noordwest Jan Barendse jr. j.barendse@vpe.nl
Regio Randstad-west Johan Selier j.selier@vpe.nl 
Regio Zuidwest Jorden Spijker j.spijker@vpe.nl
Regio Noord Gerke Oostra g.oostra@vpe.nl
     
Vertegenwoordiging Assemblies of God  
Fieldmoderator Austin Mangham austinmangham@gmail.com 
     
Onderwijs    
VPE opleidingen Frans Blok f.blok@vpe.nl
InChurchAcademy Steve van Deventer s.vandeventer@vpe.nl
Close