Algemene leiding

Het Dagelijks Bestuur van de VPE wordt bijgestaan door de speerpunt- en regionale leiders. Zij zijn van groot belang voor het functioneren van de VPE.

De dagelijkse leiding van de VPE berust bij de voorzitter, een vice-voorziter, de secretaris en de penningmeester, aangevuld met een 2e secretaris en 2e penningmeester.

Dagelijkse leiding Vanaf Email Telefoon
Voorzitter 04-02-2017 M.H. Jonker m.jonker@vpe.nl 085-4881410
Vice-voorzitter 18-11-2017 P.G.F. Grim p.grim@vpe.nl 085-4881411
Secretaris 18-11-2017 R. Sleebos r.sleebos@vpe.nl
Penningmeester 21-11-2009 P.G.F. Grim p.grim@vpe.nl 085-4881413
2e Secretaris 18-11-2017 F. Blok f.blok@vpe.nl
2e Penningmeester 20-11-2021 F. Niehof f.niehof@vpe.nl  


Hieronder vindt u een lijst met de speerpunt- en regionale leiders en hun email adressen:

Speerpuntleiders   Email
Gemeentestichting Christian Tan c.tan@vpe.nl
Gemeenteontwikkeling Rik van Boven r.vanboven@vpe.nl
Leiderschapsontwikkeling Peter Grim p.grim@vpe.nl
Regioleiders    
Regio Zuid Rowdy Roelants r.roelants@vpe.nl
Regio Midden Frank Niehof f.niehof@vpe.nl
Regio Oost Ludolf Schouten l.schouten@vpe.nl
Regio Noordwest Pieter Jan van der Wolf pj.vanderwolf@vpe.nl
Regio Midden-west Jaap Spaargaren j.spaargaren@vpe.nl
Regio Randstad-west
Regio Zuidwest Jorden Spijker j.spijker@vpe.nl
Regio Noord Gerke Oostra g.oostra@vpe.nl
     
Vertegenwoordiging Assemblies of God  
Fieldmoderator
     
Onderwijs    
VPE opleidingen Frans Blok f.blok@vpe.nl
InChurchAcademy Steve van Deventer s.vandeventer@vpe.nl
Sluiten