VPE-gemeenten

Hieronder vindt u een lijst met VPE-gemeenten.
De lijst is gesorteerd op postcode. Dat kan behulpzaam zijn als u een gemeente in uw omgeving zoekt.

De lijst wordt regelmatig bijgewerkt.

Naam gemeente Postcode Plaatsnaam Website
Saved City Church 1012 KK AMSTERDAM www.savedcitychurch.com
New Life Ministries 1032 LC AMSTERDAM www.newlife-ministries.org
Living Word Outreach Ministry 1032 LC AMSTERDAM https://www.livingwordoutreachchurch.com/
Lifehouse Amsterdam 1069 CB AMSTERDAM www.lifehouse.nl
Glad Tidings Assembly of God 1082 LT AMSTERDAM www.gtagchurch.org
Pinkstergemeente Amsterdam 1082 LT AMSTERDAM www.pinkstergemeente-amsterdam.nl
Volle Evangelie Gemeente Diemen 1111 BR DIEMEN www.veg-diemen.nl
El Encuentro con Dios Duivendrecht 1115 AC DUIVENDRECHT www.eecd.org
Celebration Church 1214 HA HILVERSUM www.celebrationchurch.nl/nl/
Christelijk Centrum Gooi en Vechtstreek Zout en Licht 1217 JD HILVERSUM www.zoutenlicht.nl
Pinkstergemeente De Fontein 1276 LA HUIZEN www.pgdefontein.nl
El Encuentro con Dios Almere 1314 AK ALMERE www.eecdalmere.com
Pinkstergemeente SionsPoort 1325 PL ALMERE www.sionspoort.nl
New Day International Church 1325 SX ALMERE www.ndic.church
Alphakerk Amstelland 1433 GH KUDELSTAART www.alphakerk.nl
Levend Evangelie Gemeente 1436 CA AALSMEERDERBRUG www.leg.nl
House of Hope 1446 WS PURMEREND www.hohpurmerend.nl
Christengemeente Purmerend 1448 PN PURMEREND www.christengemeentepurmerend.nl
Ichtus Pinkstergemeente Zaandam 1502 WB ZAANDAM www.ichtusgemeente.nl
Kerk in Westerwatering 1507PJ ZAANDAM www.kerkinwesterwatering.nl
Pinkstergemeente Ruach 1521 JN WORMERVEER www.pgruach.nl
Pinkstergemeente De Brug 1625 WB HOORN www.pgdebrug.nl
Evangeliegemeente De Pionier 1693 EH WERVERSHOOF www.eg-depionier.nl
Pinkstergemeente Sjaloom 1702 CK HEERHUGOWAARD www.sjaloomheerhugowaard.nl
Volle Evangelie Gemeente Christus Het Antwoord 1741 MC SCHAGEN www.vegschagen.nl
Volle Evangelie De Ark Wieringermeer 1775 AC MIDDENMEER www.veg-deark.nl
Pinkstergemeente Filadelfia 1777 HA HIPPOLYTUSHOEF www.filadelfia-wieringen.nl
Safe Haven Den Helder  1788 XA JULIANADORP www.safehavendenhelder.nl
Evangelie Centrum Het Anker 1784 BJ DEN HELDER
Evangelische Gemeente Julianadorp 1788 ES JULIANADORP www.egjulianadorp.nl
CityLight Alkmaar 1817 BA ALKMAAR www.citylightalkmaar.nl
Oase Bergen 1817 MP ALKMAAR oasebergen.nl
Evangelie Gemeente Castricum 1902 CB CASTRICUM www.egcastricum.nl
Meeting Place International Church 2013 PW HAARLEM www.meetingplaceic.com
Pinkstergemeente Immanuel 2022 PH HAARLEM www.pgimmanuel.nl
Evangelische Gemeente Shelter Haarlem 2026 XA HAARLEM www.shelter-haarlem.nl
Evangelie Gemeente Lisse 2162 CA LISSE www.eglisse.nl
Evangelie Gemeente Hillegom 2182 CZ HILLEGOM www.eghillegom.nl
Evangelische Gemeente 't Kruispunt 2220 AA KATWIJK AAN ZEE www.tkruispunt.nl
Activate International Church 2288 EL RIJSWIJK www.activatenow.nl
International Church of Leiden 2324 VV LEIDEN www.ichurchleiden.nl
Volle Evangelie Gemeente Leiden e.o. 2341 KV OEGSTGEEST www.veg-leiden.nl
Nieuw Leven Evangelie Gemeenschap, Alphen a/d Rijn 2406 BB ALPHEN AAN DEN RIJN www.nleg.nl
Worship Church 2411LC BODEGRAVEN www.worshipchurch.nl
El Encuentro con Dios Den Haag 2512 ER 'S-GRAVENHAGE www.eecd.org
Stichting Turning Point 2516 BS 'S-GRAVENHAGE www.turningpoint.nu
Huizen van Licht 2516 RG 'S-GRAVENHAGE huizenvanlicht.nl
Pinkstergemeente Morgenstond Cypres 2532 BL 'S-GRAVENHAGE www.pgmcypres.nl
Volle Evangelie Gemeente Vredekerk 2541 XC 'S-GRAVENHAGE www.vredekerk.nl
Christelijke Gemeente Levend Water Delft 2624 BG DELFT www.levendwater.nl
Volle Evangelie Gemeente De Aar 2691 BR 'S-GRAVENZANDE www.vegdeaar.nl
Pinkstergemeente Morgenstond Zoetermeer 2717 BG ZOETERMEER www.pgmz.nl
Gereja Kasih Kristus 2726 DX ZOETERMEER www.gerejakasihkristus.net
Christengemeente Bethel 2771 PC BOSKOOP www.bethel-boskoop.nl
Volle Evangelie Gemeente Effata 2911 AD NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL www.veg-effata.com
Evangelisch Centrum Europoort 3021 GV ROTTERDAM www.eceuropoort.nl
Volle Evangelie Gemeente De Schutse 3033 RC ROTTERDAM www.schutse.com
Levend Woord Gemeente 3074 PZ ROTTERDAM www.lwg.nl
Pinkstergemeente De Banier 3081 TD ROTTERDAM www.banier-rotterdam.nl
Volle Evangelie Gemeenschap Vaste Burcht 3083 DR ROTTERDAM www.vasteburcht.nl
El Encuentro con Dios Rotterdam 3083 PR ROTTERDAM www.eecd.org
Volle Evangelie Gemeente Vlaardingen 3132 AB VLAARDINGEN www.vegvlaardingen.nl
Pinkstergemeente De Edele Olijfboom 3194 AB HOOGVLIET ROTTERDAM www.deedeleolijfboom.nl
Pinkstergemeente De Schuilplaats 3209 AE HEKELINGEN www.pgdeschuilplaats.nl
Volle Evangelie Gemeente Eljakim 3312 KD DORDRECHT www.vegeljakim.nl
Christengemeente Kom en Zie Dordrecht 3318 CB DORDRECHT www.komenziedordrecht.nl
Stichting Gods Kingdom 3371 EM HARDINXVELD-GIESSENDAM www.veg.nl
Evangeliegemeente Sion Montfoort 3417 JG MONTFOORT www.sionmontfoort.nl
MCI Church 3525 AL UTRECHT www.mcichurch.nl
Pinkstergemeente Elim 3612 AH TIENHOVEN www.elim-maarssen.nu
Volle Evangelie Gemeente Kockengen 3628 AZ KOCKENGEN www.veg.nl
Evangelisch Centrum De Weg 3641 RM MIJDRECHT www.deweg.net
Volle Evangelie Gemeente De Bilt e.o. 3732 DH DE BILT www.vegdebilt.net
Volle Evangelie Gemeente Windkracht 5 3752 BD BUNSCHOTEN-SPAKENBURG www.vegwindkracht5.nl
Evangeliegemeente De Kandelaar 3781 TK VOORTHUIZEN www.egdekandelaar.nl
Evangelische Gemeente De Ark 3814 SG AMERSFOORT www.egdeark.nl
Evangelische Gemeente Putten 3881 BP PUTTEN www.egputten.nl
Evangelie Gemeente Houten 3991 GT HOUTEN www.evangeliegemeentehouten.nl
Gemeente De Schuilplaats 4102 BM CULEMBORG www.deschuilplaats.org
Volle Evangelie Gemeente Sion Gorinchem 4203 NL GORINCHEM www.gemeentesion.nl
Gemeente Jubilee 4902 AK OOSTERHOUT www.jubilee.nl
Pinkstergemeente Vlissingen e.o. 4382 BA VLISSINGEN www.pinkstergemeentevlissingen.nl
Levend Woord Brabant-Zeeland 4621 HC BERGEN OP ZOOM www.lwgbz.nl
Evangelische Kerk Open Deur Steenbergen 4651 DJ STEENBERGEN www.opendeursteenbergen.eu
Pinkstergemeente De Wijnrank 4702 BN ROOSENDAAL www.pinkstergemeentedewijnrank.nl
Evangelische Gemeenschap Roosendaal 4707 TZ ROOSENDAAL www.egr.nl
Vol Evangelie Gemeente Op de Rots 4741 BJ HOEVEN www.opderots.nl
Christengemeente De Hoeksteen 4871 KK ETTEN-LEUR www.dehoeksteen.com
Christengemeente Hart van Brabant 5013 CA TILBURG www.christengemeentehvb.nl
Pinkstergemeente De Toevlucht 5224 HN S-HERTOGENBOSCH detoevlucht.com
Gemeente City Changers 5233 RG S-HERTOGENBOSCH www.citychangers.nl
Volle Evangelie Gemeente De Kandelaar 5301 DH ZALTBOMMEL www.vegdekandelaar.nl
Team Ministries 5611 TS EINDHOVEN www.teamministries.nl
El Shaddai KIngdom Family 5616 RB Eindhoven elshaddai-kingdomfamily.com
Evangelische Gemeente Filadelfia 5627 JP EINDHOVEN www.filadelfia-eindhoven.nl
Evangelische Gemeente De Lichtstad 5646 AC EINDHOVEN www.de-lichtstad.nl
Pinkstergemeente Eindhoven 5651 AN EINDHOVEN www.maranathakerk.org
Joshua Gemeente 5701 BC HELMOND www.joshuagemeente.nl
Pinkstergemeente SION 5924 AG VENLO www.pgsion.com
Immanuelkerk Maastricht 6219 NP MAASTRICHT www.immanuelkerk.nl
Lighthouse Christengemeente 6226 XZ MAASTRICHT www.lighthousechristengemeente.nl
Damascus Road International Church 6229 GV MAASTRICHT www.damascusroadic.com
Kom en Zie Kerk 6365 CX SCHINNEN www.komenziekerk.nl
Resound ParkCity Church 6415 AK HEERLEN www.resoundparkcitychurch.nl
Christengemeente Levend Water 6432 GN HOENSBROEK www.levend-water.com
Pinkstergemeente Jozua 6533 GV NIJMEGEN www.pgjozua.nl
Pinkstergemeente Filadelfia Arnhem 6813 EW ARNHEM www.pgfa.nl
Vluchtheuvel de Pinksterzending 6825 JJ ARNHEM www.vluchtheuvel.org
Bron des Levens Ministries 6828 RM ARNHEM www.facebook.com/brondeslevensministriesarnhem
Pinksterzending Rijkerswoerd 6836 PP ARNHEM www.pinksterzendingrijkerswoerd.nl
Volle Evangelie Gemeente De Hoeksteen 6881 RM VELP www.veg-dehoeksteen.nl
Pinkstergemeente Doetinchem 7002 LZ DOETINCHEM www.pgd.nu
Evangeliegemeente Levensbloei 7151 BD EIBERGEN www.levensbloei.nl
Leef!Zutphen 7201 NJ ZUTPHEN www.leefzutphen.nl
Evangelische Zendingsgemeente Menorah 7311 AH APELDOORN www.menorahapeldoorn.nl
Pinkstergemeente De Banier Deventer 7415 LZ DEVENTER www.banierdeventer.nl/
Evangeliegemeente De Fontein 7421 KD DEVENTER www.vpe.nl/anbi/1300/evangeliegemeente-de-fontein.html
Volle Evangelie Gemeente Deur der Hoop 7461 GK RIJSSEN www.petachtiqvahddhrijssen.nl
Evangelische Gemeente Emmen 7824 CE EMMEN www.evangelisch-emmen.nl
Evangelische Gemeente Meppel De Levensrivier 7942 CW MEPPEL www.delevensrivier.nl
Lifehouse Zwolle 8032 ZH ZWOLLE www.lifehouse.nl
Evangeliegemeente Reveil 8242 GD LELYSTAD www.reveillelystad.nl
VEG Levend Water Emmeloord 8302 AL EMMELOORD www.levendwater-emmeloord.nl
Volle Evangelie Gemeente Urk 8321 DK URK www.morgenster-urk.nl
Evangelische Gemeente Oosterwolde 8431 LS OOSTERWOLDE www.eg-oosterwolde.nl
Pinkstergemeente Filadelfia Heerenveen 8441 BD HEERENVEEN www.pinkstergemeenteheerenveen.nl
Evangelische Gemeenschap Sneek 8601 WB SNEEK www.egs-sneek.nl
Volle Evangelie Gemeente Opstandingskerk 8933 CX LEEUWARDEN www.opstandingskerk.nl
Pinkstergemeente De Ontmoeting 9407 EA ASSEN www.deontmoetingassen.nl
Pinkstergemeente Stadskanaal 9503 KB STADSKANAAL www.pgstadskanaal.nl
Pinkstergemeente Eben Haezer 9933 KB DELFZIJL www.pg-delfzijl.nl
Close